| yonela18 a întrebat:

Buna happy Deci sa incepem, am o problema pe contul de facebook, se pare ca mi-am restrictionat iubitul, nu mai poate sa-mi vada toate postarile si tot ce fac eu, nu stiu cum sa rezolv asta, am incercat toate setarile, pur si simplu nu stiu ce i-am facut! Intru in meniul Setari, apoi in Cronologie si etichetare si dau la optiunea Vezi ca dupa urmand sa vad cum ii apare iubitului meu si in paranteza langa nume scrie restrictionat. ma puteti ajuta va rog? :*

2 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Probabil l-ai blocat, asa ca trebuie sa intri la setarile contului si unde gasesti optiunea "Bloking" intri, acolo ii gasesti numele si "Unbloking", dai click pe "Unblocking" si ti-l deblocheaza

| yonela18 explică (pentru Mareacluj):

Nu l-am blocat pentru ca il am prieten, sunt cu el intr-o relatie chiar! laughing