| MiHai3122 a întrebat:

Salut, am o problema cu monitorul la rezolutiile in jocuri, pe Gta V pe ultimile 2 rezolutii (1920x1200 si 1920-1080) se vede asa (link jos) iar pe alte rezolutii (1024x768) se vede cu zoom jocul, restul rezutiilor cred ca sunt ok, iar la alt joc, Geometry Dash mi se vede asa ( ca in link) pe orice rezutie pe fullscreen. Ps: poza e facuta cu telefonul, caci daca faceam pe pc (f12) se vedea normal
Link: https://m.imgur.com/HWzsPVJ

2 răspunsuri:
| MiHai3122 explică:

Ok, mersi de sfat

| DavidGaming2004 a răspuns:

Poate sa fie ceva de la placa video dar depinde de ce placa video ai. Sunt pe internet aplicatii care schimba si rezolva probleme de rezolutie sa zic asa cauta pe internet screen rezolution changer si daca nu merge cu o aplicatie de genu trebuie sa umblii la setari la placa video!