| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul, speakarul de pe placa de baza scoate 8 beepuri si nu porneste calculatorul.
Am placa de baza as rock p4i65g, CPU intel celeron 2.4ghz si placa video onboard intel extreme graphics 2 de 96mb...

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ram-ii cu probleme

| monstrulet a răspuns:

Cauta manualul/informatii pentru placa ta de baza, pe net. O sa gasesti ce inseamna fiecare nr. de beepuri.

| mortallx a răspuns:

Despre 8 beepuri nu stiu ce sa zic...nu am mai auzit decat de 1, 2.3...(am avut si eu). Posibil sa ti se fi ars placa video