| GoogleUser a întrebat:

Salut, am o problema cu un laptop ASUS X551MA, dupa ce am reinstalat windows 8.1 mi se blocheaza mai frecvent leptopul. Spre exemplu cind dau sa deschid un program, trebuie sa astept cite 10 secunde ca sa se porneasca acel program. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa rulezi ccleaner.Scrii ccleaner pe google descarci, deschizi programul dau ruleaza cleaner si apoi ok. Faci asta de mai multe ori. mai ai acolo optiunea de defragmentare. Win 8 ruleaza bine daca ai 4 giga ram.Cu 3 sau mai putini giga ram nu cred ca merge bine.