| mucificatorul201 a întrebat:

amo problema foarte mare, am instalat o aplicatie si se pare ca a avut virusi din rusia dupa cum imi pare scrisul siacel virus nu pot sa il identific nici in task manager in backgrounds si acel virus imi da mereu reclame pe Youtube si cand merg la un video trebuie sa astept FORTAT 30 de secunde din acea reclama pls ajutati-ma ca imi mai da si um pic de lag uneori.

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Simplu reinstaleaza windows-ul!

| mucificatorul201 explică (pentru alexboss2020):

Vorbesti serios man? pe langa ca dureza enorm de mult instalare imi mai si distrug laptopul

| alexboss2020 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Pai daca ai virusi, nu ai cum sa distrugi laptopul!

| mucificatorul201 explică (pentru alexboss2020):

Da dar zic ca trebuie sa fie si alta cale