| stivendaniel a întrebat:

Salut am o problema la pc-ul meu am o problema cu monitorul
aveam imaginile mici in desktop si am incercat sa il rezolv si am
windous xp si am incercat sa-l fac si nu si am dat la propertis la setings si am dat la ceva si acum merge si cand imi e sa-mi apara parola nu mai merge mi se vede ecranu negru

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Scoate parola si porneste calculatorul fara sa fie necesar sa o introduci, sau reinstaleaza windows-ul.

| Mozurov a răspuns:

Daca spui ca ai umblat la setari cand aveai iconitele mici atunci inseamna ca ai dat click dreapta-proprietati-setings-choose resolution.Intra iar acolo si modifica