| AndreyFTW2005 a întrebat:

Am o problema la PC! Cand ies de pe GTA San Andreas imi apare un ecran negru in loc sa-mi apara desktop-ul normal.De ieri a inceput sa-mi apara. Pe ecran nu scrie nimic. Doar se vede cursorul atat.Am incercat sa-l opresc din buton si s-a vazut o secunda desktop-ul.Si dupa aia s-a oprit normal ca înainte.PC-ul ar e 12 ani și are Windows XP SP3 care l-am reinstalat acum o luna. Si PC-ul il folosesc mai rar ca mai mult folosesc laptopul.Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| XAndrey14 a răspuns:

Salutare 1 la mana PC-UL E foarte vechi cat si windowsul. Instaleaza windows 7 ( recomand). Reinstaleaza gta

1 răspuns:
| AndreyFTW2005 explică:

Pai am mai putini rami decat trebuie pentru 7. E foarte vechi PC-ul..Ms pentru sfat!