| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Salut
Am o problema la tableta in legatura cu memoria ei
Deci, am dat sa vad la setari cat la suta din memorie etc ste ocupata... oricum, am observat ca o gramada deci cea mai multa parte din memorie e consumata de descarcari, si cand dau pe descarcari ca sa dezinstalez ca sa fac mai mult spatiu nu imi apare absolut nimic si acum am 83 la suta ocupat... help?

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Sfatul meu este sa o formatezi (setarile din fabrica). Scoate cardul inainte pentru a nu se intampla ceva cu poze si muzica sau ce mai ai tu pe acolo :-) Si daca tot l-ai scos, copiaza ce crezi ca e important si formateaza-l si pe el :-)

Poti instala programe de curatare, dar si alea ocupa memorie. Asa ca, nu

Ai patit asta pentru ca ai instalat/dezinstalat mult. Si au ramas "urme" in memorie ale programelor sau jocurilor vechi