| gorlan a întrebat:

Salut am o problema la tastatura adica nu imi merg butoanele 12347890 imi merge decat 5, 6 - = atat si ieri nu mergea qweruop si ele si-au revenit dar numai merg cifrele.

Tastatura este noua adica are cam 2 luni si este lg eagle.

Acum am scris de pe alta tastatura mai veche...

P. s: Nu cifrele de la numlock ci cifrele din partea stanga de sub f1 f2 etc...

6 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Inseamna ca are vreo problema la contacte ori e din fabrica ori cine stie ai stricato tu du-o la reparat

| TudorLux a răspuns:

Poate ca ate praf pe sub butoane, sau mai rau poate nu exista butoanele ca sa le apesi. Nu stiu daca sti cum arata sub butoane: poate e de la alt model ala verde de sub butoane si i s-a-u pus din fabricatie butoanele grestr. Mai normala ar fi prima si mai usoara.

| IamPharell a răspuns:

Si eu am aceeasi problema acum.

Răspuns utilizator avertizat
| IamPharell a răspuns (pentru gorlan):

Face mereu figuri acum merge. ma tine cam o zi cand nu merge. dar isi revine singura laughing)

| b0gdy a răspuns:

Si mie la fel mi se intampla...va rog are careva un raspuns?