| paulicabtu a întrebat:

Buna TPU
Am o problema foarte serioasa cu tastatura. Uneori, chiar si acum nu merg unele cifre de la tastatura --Asta mi se intampla des-- nu cred ca are probleme tastatura e foarte ciudat ca daca apas intruna pe NumLock si foarte repede atunci imi merg cifrele dar foarte putin timp. E ceva foarte ciudat, nu imi spuneti sa deschid tastatura virtuala, vr sa mearga tastatura originala. E extrem de ciudat dar banui ca nu e de la tastatura, Ce as putea face

Funda

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Se poate sa aiba conflicte, se mai intampla indiferent daca e pe USB sau PS/2. Poate sa fie si de la mufa, incearca cu alta tastatura imprumutata sa vezi cum se comporta, la o adica poti sa-ti iei alta, e in jur de 20 - 30 lei.

| Puffulets a răspuns:

Ai incercat s-o scoti si s-o bagi iar< sau so dezasamblezi si s-o stergi putin poate are particole de praf, daca nu, cumpara altabig grin