| AlinaSergiu a întrebat:

Am o rugaminte cineva din prieteni mi-a aflat parola la odnoklasniki nu pot sa intru pe sait nu cunosc parola, emailul si nici raspunsul la intrebarea care te ajuta sa deschizi saitul doar loghinul AlinaSergiu.Va rog sa ma ajutati...

1 răspuns:
| Mary_5158 a răspuns:

Am patit si eu asa,deci o rezolvare ar fi ca sa rogi pe citiva prieteni din lista ta ca sa te elimene, adica sa ceara ca pagina ta sa fie elimenata dintr-un motiv oarecare, aceasta optiune se gaseste sub poza ta principala. sper ca am fost inteleasa. eu am reusit. pa