| Stonnya_Pedro_1957 a întrebat:

Salut, am o tableta ALLVIEW 4.4 7"Speed Quad si s-a blocatnu pot so mai deschid,nu stiu ce sa-i mai fac, va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

1.Vezi poate ii descarcata
2. Poti sa intri in modul recovery(prin combinatia: butonul power+ butonul home (daca ai) si butoanele de volum, toate apasate in acelasi timp cam 10-15 sec) si sa ii dai resetare din fabrica

| Cristian_Cioaba_2001 a răspuns:

(mie asa mi s-a intamplat) eu am tinut-o o zi intr-o camera unde era cald si a doua zi a pornit dar era descarcata, am bagat-o la incarcat si acuma mege