| graffiti a întrebat:

Salut am o tableta si in ultima vreme am tot descarcat jocuri,app si astazi imi arata in pe ecrab "avertisment,utilizarea datelor este in cresere", si nu stiu cum sa scada la loc.sunetimi si mie va roc dau dunda

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatile care ocupa mult spatiu sau incearca sa treci prin lista ta de aplicati sa sa dai fortare inchidere la cele care le lasi deschise

| Lightwyrm a răspuns:

Incearca ca sa stergii cateva jocurii sau ceva mult succes big hug