| CristiUcV a întrebat:

Salut am participat la un concurs pe internet si l-am castigat, pe site-ul respectiv cineva a postat cu numele si adresa mea de mail un comentariu cu un limbaj indecent, cum se poate dovedi ca nu eu am fost cel care a postat acel comentariu?

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Screen la istoricul tau din browser, ca sa intri acolo ai sus la browser istoric (history) -> arata tot istoricul (show me all histories) si dai la ziua aia, si faci un screen cu data si ora

8 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Nu ştiu cum dacă e mail-ul tău.

| gago a răspuns:

Pai poti sa faci un screen si sa dovedesti ca tu n-ai fost in data/ora cand acel coment a fost postat thinking

| CristiUcV explică (pentru gago):

Screen la ce?

| CristiUcV explică (pentru gago):

Nu mai conteaza, s-a rezolvat, oricum primesti funda.

| gago a răspuns (pentru CristiUcV):

Okbatting eyelashes cum ai rezolvat?

| CristiUcV explică (pentru gago):

Am vorbit cu organizatoare concursului si cu onwerii site-ului si s-a aflat adresa IP a celui care a postat comentariul

| gago a răspuns (pentru CristiUcV):

Ok big hug

bft

| CristiUcV explică (pentru gago):

Bft

| gago a răspuns (pentru CristiUcV):

Screen la istoricul tau din browser, ca sa intri acolo ai sus la browser istoric (history) -> arata tot istoricul (show me all histories) si dai la ziua aia, si faci un screen cu data si ora