| Neindemanatul a întrebat:

am pierdut un cont si stiam ca poti sa l iei inapoi daca trimiti la Facebook un tichet cu buletinul/permisul de conducere etc... ca sa vada ca esti tu, dupa care primesti un link de resetare a parolei, va rog dati mi un link direct la acei pasi!

2 răspunsuri:
| Silent3025 a răspuns:

Sa inteleg ca ti-au dezactivat profiul temporar? de obicei ar trebui sa-l recuperezi si la un moment dat daca nu se poate sa-ti apara pagina de "checkpoint" nu exista un link general, la fiecare face un link personalizat. Insa cred ca poti incerca sa le trimiti de pe pagina asta (nu e aceiasi dar face cam acelasi lucru) https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

| Silent3025 a răspuns (pentru Silent3025):

Iar daca nu mai stii doar parola apasa "Ai uitat contul?"