| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Am primit prin yahoo messenger, un troian de la cineva, si nu am stiut ca mi-a spus ca e un program care ajuta in jocuri sa le joci mai bine..in fine,fraier am fost,acum sa stiu sa nu mai pun botu' la toti handicapatii! Asa,si azi diminata cand sa ma conectez pe messenger,nu mai mergea,ca imi schimbase pustiu parola,pe care in prealabil mi-a dat-o inapoi,calm si fara nici un scrupul,am ramas masca! Acum eu ce vreau sa va intreb,daca am sters programul acela,bineinteles,mi-am schimbat parola si i-am dat si "delete" si "ignore" din lista de messenger, mai imi poate schimba parolele? Sfat:aveti grija la mici astia hackerasi, sa nu patiti ca si mine..noroc si sanatate!

1 răspuns:
| Cece989y a răspuns:

Nu mai are cum deoarece fara acel program si aprobare din partea ta este imposibil sa iti sparga contul de messenger.Deoarece atunci cand ai descarcat acel program ai dat accept la anumite,, fisiere'' cica adica la virus cu alte cuvinte acum esti in regula...be calm and have fun!