| GeXz a întrebat:

Am primit un mail pe Yahoo de la un prieten.

"Alex ICS" shared a new photo slideshow with you "View now"

Pare ciudat stiu, dar de curiozitate am apasat pe "View Now" dar cand am apasat nu a aparut nimic. Sunt putin ingrijorat acum deoarece nu doresc sa pierd anumite fisiere/conturii/ si altele. Ar putea fii un virus sau altceva care poate fura alte chestii din PC sau anumite conturi si altele? Doresc un raspuns explicativ, multumesc.

Sa nu va aud " Cine te pune sa dai click pe toate prostiile " nu, nu dau click pe toate prostiile stiu ce se poate intampla.

1 răspuns:
| puscasul a răspuns:

Nu-i niciun virus, inainte sa descarci o fotografie de pe yahoo se auto scaneaza de la yahoo.
Daca tot esti ingrijorat daca ai un anti virus dai scan la tot pc-ul sa vezi