| NuStiuNimic a întrebat:

am si eu in iphone 3G. si inca nu ma stiu prea bine cu el si as vrea sa stiu cum sa pot sa imi bag imagini din laptop in iphone ii destul de complicat am incercat prin iTunes si nu pot trimite imagini prin el si am incercat si prin cablu de date ( DCIM ) si nu ma lasa. as avea nevoie de un raspuns cat mai rapid

3 răspunsuri:
| NeXtW0WDeLiCe a răspuns:

Presupun ca iti trebuie cablu de date.

| NuStiuNimic explică:

Am cablu de date, imi citeste iphonul apare doara acolo la iTunes dar eu vreau fotografii sa bag nu muzica straight face

| Dragos_Amadeus_1998 a răspuns:

Daca nu iti citeste iphone-ul in itunes inseamna cu iphone-ul nu e original happy