| Eedytso a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de cineva care a facut UPDATE de BIOS pentru ca vreau sa fac si eu cineva care se pricepe happy

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Da add^^ pe mess la userul asta.

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Da eu am facut. Andrei1121, e imposibil sa scoti bios-ul, habar nu ai despre ce e vorba.

| Eedytso explică (pentru eucumine010):

As vrea si eu id-ul vostru. care ma poate ajuta happy mersii! big hug

| eucumine010 a răspuns (pentru Eedytso):

Da add^^ pe mess la userul asta.

| andrei1121 a răspuns:

De ce sa faci update nu pricep eu chiar mi l-am scos n-are niciun rost decat ocupi memoria pc

| Sebastian11x1 a răspuns:

Fara bios pc =epava, dar daca nu-ti face probleme nu ai de ce sa faci update, si daca nu ai mai facut mai bine nu te apuca de el.mergi la un service.

| Eedytso explică (pentru Sebastian11x1):

L-am facut deja happy a fost totul ok, l-am facut din windows m-a ajutat cineva happy!