| SkenWell a întrebat:

Am un LG G3 la care i-am spart ecranul,pe ecran aveam folie de sticla,telefonul a cazut la nici jumatate de metru si s-a spart foarte usor, am mai avut telefoane in trecut dar niciunul nu a cedat chiar atat de usor... Aveti idee cam cat costa un ecran +reparatie?

2 răspunsuri:
| NoBodyOriginal a răspuns:

La LG G3 ar fi cam 50 lei ecranul (minim) si daca te cunosti cu omul de la service 10 lei sa ti.l puna! Funda?

| SkenWell explică (pentru NoBodyOriginal):

Da 50 de lei ecran fals... cred ca cel original e pana in 200 de lei...