| HHHHHHHHHHHHHHHH a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s4, și ieri mi-a căzut din buzunar ( cam de la jumătate de metru) și nu se mai aprinde ecranul, dar telefonul merge, pot sa raspund la apeluri etc. Ecranul nu are nimic, nici o crăpătură/fisură/pată nimic. Menționez ca avea folie de sticla pe ecran și husa destul de groasa cand a căzut. Întrebarea mea: este stricat display-ul sau a ieșit ceva mufa de la el. sau ce e de făcut, va rog sa ma ajutați daca puteți./știți ce e de facut

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

E foarte foarte greu, daca nu chiar imposibil de a-ti da seama care este problema. Ia inchide-l si reaprinde-l. Daca e la fel ecranul, du-l la un service sau in garantie. Nu mai sta cu el asa; chiar nu are niciun sens.