| ionutz1996 a întrebat:

as vrea sa cumpar aceasta Placa de Baza MSI G41M-P28, socket 775.si stau in dubii ca nu stiu daca e buna eu as vrea mai mult pc pentru jocuri

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Avand in vedere ca e Intel, placa recomandata de mine, nu se potriveste. MSI pus de tine este ok pentru procesorul acesta.

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Ce procesor ai? Placa de baza este cam putin performanta. Daca tot vrei ceva bun, mai pune ceva bani si ia-o pe asta: http://www.emag.ro/......23%28B3%29
Asta e ca o idee,avand in vedere ca nu stiu ce procesor ai,si conteaza foarte mult, ca daca procesorul nu este compatibil cu placa de baza, degeaba o iei.

| ionutz1996 explică (pentru JustCosmin):

Procesor Intel Pentium Dual Core E6600, 3060MHz, FSB1066, 2MB, socket 775

| JustCosmin a răspuns (pentru ionutz1996):

Avand in vedere ca e Intel, placa recomandata de mine, nu se potriveste. MSI pus de tine este ok pentru procesorul acesta.