| andrei755 a întrebat:

Mi-am achizitoinat acum cateva ore niste casti SOMIC G930.Am instalat driverul iar ele functioneaza.Problema este ca in casca dreapta se aude un bazait dar nu stiu de ce.Imi puteti spune cum rezolv acest lucru sau este o problema de fabricatie? Nu le-am facut nimic in afara de a le pune in pc si a le instala driverul.Castile sunt usb

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-o in garantie. Daca ai luat-o online ai dreptul in 10 zile lucratoare s-o refuzi. Daca ai luat-o din magazin fizic, e mai complicat. Trebuia sa ti-o testeze in magazin. Daca nu ti-o schimba poti sa te adresezi ANPC.

Bula
| Bula a răspuns:

Asa se intampla cu produse facute "pe vapor"...
Du-o inapoi la vanzator, s-o schimbe.