| Zdog a întrebat:

cum imi pot sterge contul de Facebook in asa fel când cineva se uita la mesajele cu mine sa ii apara in loc de numele meu "utilizator Facebook" si mesajul sa fie gol,

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Este simplu...
Nu poti! Nu ceea ce vrei tu sa faci.
Utilizator Facebook apare doar daca-ti stergi/dezactivezi contul, dar mesajele vor ramane pana persoana care le-a primit le sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti sa il stergi, dar in schimb il poti dezactiva de la setari, cred ca de la account settings si e un buton pentru dezactivare iar acolo trebuie sa scrii motivul pentru care ti-l dezactivezi.
Cand cineva iti va accesa pagina de Facebook ii va da eroare.

| Felissa13Eden a răspuns:

Il dezactivezi, dar poti sa il accesezi din nou daca mai vrei sa il folosesti.