| deeeayy a întrebat:

Am si eu o intrebare la care v-as ruga frumos sa imi raspundeti. Stiti cumva cu cat au crescut mediile de la liceele din constanta? Adica la traian anul trecut la stiinte ale naturii s-a intrat cu 8.81 iar eu am avut media de admitere 8.96 si nu am intrat si vreau sa aflu mediile actuale ale liceelor sau cu cat au crescut. PS. Am intrat la eminescu stiinte ale naturii careva bobocei pe aici la fel ca mine?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Pages/Licee.aspx?jud=15

Dă click pe - vezi specializările - și îți arată la fiecare profil din fiecare liceu ultima medie din 2010 și ultima medie din 2011.

La Traian e așa.
Filologie - 2010: 8, 91; 2011: 9, 14
Mate-Info - 2010: 9, 05; 2011: 9, 26
Stiintele naturii - 2010: 8, 81; 2011: 9, 14

Adică la Traian au crescut mult mediile, de aia n-ai intrat.

Baftă

1 răspuns:
| Kiddu95 a răspuns:

La eminescu? laughing cu 8.96 daca mai dadeai si examenul bilingv engleza/franceza intrai la mine la calinescu la stiinte ale naturii laughing
Pai mediile in general scad cu 0.10 maxim 0.20.