| Domynyc a întrebat:

Salut.am si eu o problema.am un telefon Nokia 6500 silde si vreau sa bag softu din in nou stiti de unde pot sa bag un program ceva ..plz dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa instalezi softul din nou iti trebuie cablu de date, dupa care descarci software uptader http://mymobile.three.co.uk:8080/mymobile/Nokia/6500Slide/software.html urmeaza instructiunile si sa nu deconectezi telefonul pana nu a terminat instalarea bafta

| Domynyc explică (pentru anonim_4396):

Am bagat softu multumesc da tot mai am o problema nu functioneaza amera imi zice camera in asteptare daca poti sa ma ajuti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Domynyc):

Ai avut problema cu camera si inainte sa-i faci uptade de soft?

| Domynyc explică (pentru anonim_4396):

Da
si de aia am bagat softu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Domynyc):

Atunci nu e de la soft problema e la camera, ca sa il repari il duci la service si nu prea cred ca se merita.

5 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Pai telefonul mai functioneaza?