| Useeeer124124 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati! Cand vreau sa intru pe mess imi spune ca, contul meu a fost blocat si ca trebuie sa apas parola uitata ca sa il deblochez. Problema este ca imi trebuie raspunsul la intrebarea de securitate si nu il mai stiu. Pe mail, ca sa ma loghez, tot imi trebuie intrebarea sau un email alternativ, la care, din nou, tot asa imi apare. ce pot face? va rog MULT! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Eu mi-am rezolvat problema cu intrebarile ajutatoare ( sint doua). Si acolo am raspuns sincer, incit sa fiu sigura ca nu voi uita raspunsurile.
Cred ca si pentru tine tot acolo e cheia. Incearca sa raspunzi la intrebari macar dupa impuls ( asta daca n-ai scris initial vreo aiureala doar ca sa fie ).
Succes!

| Useeeer124124 explică:

Am pus un raspuns sincer, dar vad ca nu merge! crying