| Dobitoc a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Samsung galaxy mini.Acum de curand l-am udat, s-a inchis, si dupa o zi si-a revenit, l-am incarcat si am observat ca se incarca mult mai greu fata de obicei (in aproximativ 4-5 ore) si ca tine extrem de putin maxim 30 de minute daca-l folosesc.Am incercat si cu o alta baterie si aceiasi problema, tin sa spu nca el inca mai este ud pe ecran, se vad brobonele de apa, oare mai am vreo sansa sa-l fac?

2 răspunsuri:
| CostyBoss123 a răspuns:

Nu

| ChloeCupcake a răspuns:

Pai si eu am avut probleme cu bateria. la mine nu se incarca deloc. L-am dus la reparat si mi l-a facut. Cred ca e vorba de un cip... nu stiu sigur nu le am cu astea dar ar trebui sa te duci la un magazin de telefoane/baterii cu el sa se uite la el.