| Coltzz2 a întrebat:

Am primit un Samsung Galaxy Tab 10.1 ieri si cand l-am pus la incarcat nu se incarca si avea un "X" rosu pe semnul de la baterie.
Si am observat ca se incarca doar daca e inchis(se incarca extrem de greu).Ce trebuie ca sa imi rezolv problemele?

4 răspunsuri:
| ShoboM a răspuns:

Acumulatorul s-a descarcat de tot, nu mai are suficienta putere sa porneasca tableta, lasa-l la incarcat inchis cel putin o ora inainte de a incerca sa il repornesti.

| Coltzz2 explică (pentru ShoboM):

Esti ciot

| ShoboM a răspuns (pentru Coltzz2):

Omu ii binevoitor sa is exprime parerea si tu raspunzi cu jigniri. Mai du-te pe la scoala ca se vede ca nu ai dat mult pe acolo.

| Coltzz2 explică (pentru ShoboM):

Citeste mai bine intrebarea si o sa intelegi de ce am zis ca esti ciot! Oricum mersi pentru raspuns.Am facut update la sistem si acu' merge.