| ღBrokenツAngeℓღ a întrebat:

Am si eu o problema,de fapt nu problema,o chestie pe care nu stiu cum s-o rezolv. Deci,am laptopul conectat la televizor,si dupa un anumit timp mi se stinge display-ul. Adica intra in stand by. Cum fac sa nu se mai stinga,adica unde trebuie sa intru la setari, sau unde? Mersi frumos!big grin

3 răspunsuri:
| Alexmy a răspuns:

Ce windows ai?
Daca ai win 7 dai pe baterie click dreapta Power Option/ Choose when to turn off the display si restul te descurci
Acum da-mi funda!

| Stancu_Dan_1977 a răspuns:

Start-control panel-power options-change plan settings-turn off display sa fie selectat never si put computer to sleep la fel

| darksamxxx a răspuns:

Control panel -> power options -> change plan settings -> turn off my display si setezi cat vrei tu pana la never