| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu o problema.Nu prea le am cu Gmail-ul si nu stiu cum sa trimit un document arhivat, adica cum fac arhiva aia de gmail cu documentele? am nevoie de ajutor...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,
Nu stiu exact la ce te referi.
Lasa-mi un mesaj in privat, poate reusesc sa te ajut!

| Soex a răspuns:

Salut!
Primul pas este sa arhivezi documentul sau documentele. Apoi atasezi in email arhiva cu drag&drop sau cu clic pe al trei-lea buton de jos, cel care arata ca o agrafa.
Pentru a arhiva unul sau mai multe fisiere poti da clic dreapta pe fisierul dorit sau pe selectia de fisiere pe care doresti sa le arhivezi apoi ai optiunea Adauga intr-o arhiva sau Send to (Trimitere la) -» Folder comprimat (ZIP).

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Soex):

Si daca fac un folder unde pun documentele si dupa il arhivez e acelasi lucru nu?