| robert124 a întrebat:

Salut, am nevoie de putin ajutor.
Vreau sa trimit un gmail catre o companie cu un mesaj pentru sponsorizare şi nu ştiu cum sa ma inspir in el pentru a ma sponsoriza.DAU FUNDA! cat mai repede am nevoie de raspuns

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Sa ai un limbaj ok din punct de vedere gramatical, sa fii scurt si la obiect si sa spui ce poti oferi in schimbul sponsorizarii, daca sunt interesati de oferta ta si e ceva profitabil pentru ei sa fii sigur ca o sa fii contactat. Degeaba scrii romane daca oferta ta nu este profitabila pentru firma respectiva.