| Octa69 a întrebat:

Am si eu un telefon LG GT505 si am praf sub display. As vrea sa-l desfac si sa-l curat. Se poate sa aiba ceva probleme touchu dupa aia, sa nu mai mearga bine sau sa se strice ceva? Astept un raspuns va rog!

3 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Sfatul meu, daca nu ai mai facut asa ceva, nu te baga.ai toate sansele sa stici senzitivul, el avand un adeziv pe margini. daca totusi a fost schimbat vreo data se poate ca adezivul sa fie in cantitate mai mica, sau mai slab calitativ.totusi,mergi mai bine la un service

| Octa69 explică (pentru Sebastian11x1):

Am mai fost la un service si am ramas fara piesele telefonului, adica la o camera de 2 mega pixeli am ajuns acasa cu un VGAlaughing si la difuzoru se auzea nasol

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru Octa69):

Atunci,calare pe el.strica-l