| RappiNOnProductioN a întrebat:

Salut, exista vreun risc sa se strice PSP daca il desfac sa curat butonul"R"?

Răspuns Câştigător
| DaNtE a răspuns:

Nicio teama, eu il deschid in fiecare saptamana ca sa-l curat de praf.
Doar sa nu umpli la laser.

4 răspunsuri:
| MrCernea a răspuns:

Sincer eu am desfacut 2 si nu le am mai pus la loc straight face Da exista riscuri se rupe foarte usor ceva un cablu ce conecteaza carcasa de restul deci nu iti recomand sa faci asta. Unirea shopping center et 3 iti recomand sa il duci la ei daca esti nevoit.

| Yorazvy a răspuns:

Exista riscuri sa se strice doar ca trebuie sa fi atent cand il cureti

| fotbalistu10 a răspuns:

Trebuie sa ai grija cum in cureti trebuie sa cureti cu un pamatuf ce va care sa nu fie aspru sper ca te-am ajutat funda please ca nu am nici una

| brix167y2 a răspuns:

Fa-o cu multa grija
BAFTA!