| Marcel_Codrea_1989 a întrebat:

Salut.Am Televizor LED Samsung Smart TV UE32ES5500 e 3D full HD are o diagonala de 81 cm.Mi-am cumparat ochelari 3D dar nu stiu unde trebuie sa dau sa ma uit la filme 3D.Am programe cum ar fi Explore 3D, Cinemagia.Imi ziceti si mie va rog unde ar trebui sa dau sa ma uit si eu la un film 3D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Momentan nici o retea de TV nu emite 3D. Cumpara un film 3D si daca ai un cd-dvd player poti viziona 3D sau conectezi pc-ul la TV daca nu ai player.

| Marcel_Codrea_1989 explică (pentru neluL):

Cam cat coasta un film 3D

| neluL a răspuns (pentru Marcel_Codrea_1989):

Vezi aici http://www.cineshop.ro/blu-ray/filme-3d/
Gasesti si gratis pe torr3nti.