| robert2007 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un televizor smart tv led, full hd. E marca Samsung, diagonala fiind de 80 inch sau cm habar n-am. Problema mea este ca atunci cand vizionez filme si nu numai, culorile sunt foarte sterse. Mi.am mai cumparat un tv la fel, insa doar hd, si pe acela se vede perfect. Cablul il am de la aceeasi firma. Nu stiu ce se intampla. Am incercat tot felul de setari si..nimic. Ma puteti ajuta? Dau funda

1 răspuns:
| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Umbla în setările televizorului iar dacă nu merge trebuie dus la service de televizoare