| andrey0992 a întrebat:

am un aparat foto Caplio GX ricon am cablu de date la el dar imi cere un driver si nu il am, ma puteti ajuta cu un driver sau alta metoda ca am cautat pe net dar nu am gasit nimic.multumesc anticipat!

1 răspuns:
| piftel a răspuns:

Fii sigur ca este instalat in calculator sau unde bagi pozele/filmarile.Il poti instala cu ajutorul CD-ului din cutie. Daca nu il ai, mergi de unde l-ai cumparat si cere un CD de instalare a driverului.