| phelipe a întrebat:

Salut, mi-am luat un alcatel OT 710, i-ar nu am driveru-l de la cd-ul pentru cablu de date am cautat peste tot pe internet! Nu am gasit nimic. mi l-am comandat de pe net am primit doar cablu de date + casti + incarcator fara cd. Ma poate ajuta cineva va rog frumos! Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| davio a răspuns:

Iti trebuie acest program ALCATEL PC SUITE pe care il iei de aici:http://www.x-drivers.com/......0583.html. SPER CA AM AJUTAT. FUNDA!

| phelipe explică:

The specified page not found. Please check the URL you requested... De mare ajutor sad nu merge. si am incercat dar nu are OT 710.

| phelipe explică:

The specified page not found. Please check the URL you requested. /. dau 1000 X de funzii celui care ma ajuta sad!

| phelipe explică:

Nu merge pagina. e invalida crying si am incercat nu are pc suite, modelul OT 710 incorporat