| catalin542000 a întrebat:

Salut, am un atestat de facut si m-ar interesa evaluarea campaniei Orange Love, mai exact as dori sa stiu ce beneficii a adus pentru firma aceasta campanie adica, cate incasari a adus (cu aproximatie), cate abonamente a adus (cu aproximatie) si de pe ce loc pe ce loc s-a ridicat Orange datorita acestei campanii.

FUNDA

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Cifrele astea, chiar si cu aproximatie, nu le poti afla decat de la Orange in sine. Ca beneficii, clar le-a adus bani si abonati...