| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Salut am un Ceas Smartwatch cu Telefon iUni GT08s Plus si am o problema cu cureaua daca te uiti foarte atent e desprinsa putin, nu cred ca o sa mai reziste foarte mult. stiti de unde pot cumpara niste curele noi pentru el sau unde il pot face?

Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Am patit aceeasi problema.Mai mult de 0 saptamana nu tine, probabil ca ai incercat de dechizi capacul si ai cracanat curelele prea mult si s-a desprins una.Da.le mesaj celor de la Uni pe Facebook si te ajuta ei.Pe mine m.au indrunat la un service unde schimba bratara.

1 răspuns:
| MarioMedeleanu a răspuns:

Incearca sa cumperi de la tâgani big grin