| CoStYn33L a întrebat:

Salut,
Am un MacBook Air.
Ieri am vrut sa instalez in paralel w7 dar din greseala am sters mac-ul. Acum am doar w7.
Vreau sa reinstalez Mac-ul.
Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| arisss a răspuns:

Nu inteleg de ce nu va luati laptop/calculator cu windows daca va trebuie windows... daca v-ati luat Mac multumiti-va cu Mac!

| CoStYn33L explică (pentru arisss):

Vroiam sa instalez pe langa mac si w7.
Sa le rulez in paralel.

| arisss a răspuns (pentru CoStYn33L):

Acum nu le mai rulezi...sad imi pare rau, dar nu te pot ajutasad

| Dragos022 a răspuns:

Salut. Si eu am un macbook pro si am avut aceeasi problema. Pai ce ai de facut : 1 - Faci rost de "mac os x" iso prima versiune aparuta (dupa o upgradezi uh la ultima aparuta) 2 - Scri imaginea pe un DVD cu Nero sau Poweriso (Power este mai usor de utilizat) 3 - Trebuie sa faci rost de un Dvd portabil ca Macbook air nu are dvd incorporat. 4 - Bagi cd-ul si repornesti macul. 5 - cand ti-a aparut fundalul alb ti apasat pe "C" pana cand iti apare Logo Apple (Marul) in centrul ecranului. Mai departe te descurci pentru ca are instructiuni si se instaleaza chiar mai usor decat un windows. Bafta