| AlexeLup a întrebat:

Am un modem de la Vodafone si astazi am primit un mesaj ca acesta ( Viteza ta de navigare pe internet a scăzut din cauza depăşirii traficului inclus în abonament.Pentru a mări viteza, intră în contul tău şi activează-ţi o extraopţiune potrivită nevoilor tale de navigare.). Stiu ca se activeaza din MyVodafone dar cum fac asta, va rog sa imi spuneti in detaliu.Multumesc

2 răspunsuri:
| andreeaskumpic a răspuns:

Du-te la sediul VODAFONE de unde ti-ai luat telul, iar domnisoara/ domnul de colo te va ajuta! SAU - Suna la numarul de telefon de la sediul Vodafone si intrabaii! Am si eu abonament si cand se intampla cv la tel sau alte chestii, sun la numarul de tel. sau ma duc la sediul VODAFOne! Asa este cel mai bine, decat sa mai faci alte prostii si sa iti vina cost suplimentar si altele! Sper ca ti-am fost de folos

| AlexeLup explică (pentru andreeaskumpic):

Nu am net pe telefon, il am pe stick de la Vodafone