| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Salut, am un spinner vechi de vreo 2 luni la început m-am distrat foarte tare cu el îmi placea sa-l invart tot timpul pe deget de partea aceea din mijloc care se numeşte rulment cred.La un moment dat tot imi placea sa scot rulmentul şi sa învart partea aceea de pe margine, la un moment dat a inceput sa scoata nişte bazaieli ciudate cand il invarteam(era bagat in spinner) aşa ca am pus puțina ulei de maşina şi şi-a revenit dar acum îmi tot aluneca rulmentul şi cade pe jos şi nu mai sta pe mijloc fixat cum statea inainte.Sa fie faptul ca eu il tot scoteam din spinner sau ca am pus ulei? Țin sa menționez ca uleiul l-am pus cu mult timp in urma sa-mi faca figurile astea. Ştiți cumva ce aş putea sa fac sa stea din nou ca inainte? Îmi place prea mult spinnerul ca sa renunț la el şi nici n-am bani sa-mi cumpar altul(sărăcia asta).Cel mai bun raspun primeşte funda!(De asta am bani)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Ticu_Alexa_1988 a răspuns:

Pune Ceva mai dens pentru ca sa consumat fierul de la rulment si nu mai corespunde locul

| Costy_Regele_1991 explică (pentru Ticu_Alexa_1988):

Ce aş putea sa pun?

| Ticu_Alexa_1988 a răspuns (pentru Ticu_Alexa_1988):

Un pic de calt cu vaselina