| robert2626 a întrebat:

Am un telefon gt505 il pornesc imi merge si la ecranul de start mi se blocheaza va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| dirtydiana51 a răspuns:

Buna! Daca ai un LG GT505 si e in garantie, atunci e ok si pot sa te ajut pentru ca am patit acelasi lucru cu LG GT405.Trebuie sa il duci la Orange Store sau la firma de unde l-ai cumparat sa iti schimbe touch screen-ul.Altfel,daca nu e in garantie, situatia e putin mai complicata.Dar sper sa fie prima varianta.Bafta!winking

1 răspuns:
| robert2626 explică:

Mersi oricum dirtydiana51 dar mi sa reperat singur l-am lasat aprins si can am venit de undeva(am stat 5ore) mi sa repara