| robyroby a întrebat:

Am un Lg Gt505, dar a aparut o problema. S-a terminat bateria pana s-a inchis telefonul ( 0 barat ) si acum cand incerc sa il pornesc ( cu bateria incarcata ) porneste pana la ecranul de start. Acolo nu pot apasa pe nimic ( nici pe mesaje, nici pe meniu, nici pe formare numar, nici pe contacte ), si ca sa il opresc ( telefonul ) merge doar cu bateria scoasa. Ce e de facut in situatia asta sad?

2 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Du-te cu el de unde l-ai luat. Dacă mai e in garanţie şi se stabileşte că problema e de la telefon ar trebui să ţi-l schimbe big grin

Sper că te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema, pentru 2 ore. Cand dupa ce l-am pornit am apasat constant pe butonl rosu pana cand am trecut se setarile tactile, dupa care am apasat aleator pe taste pana cand si-a revenit