| Katalin12 a întrebat:

Am un tv arctic si cand il pornesc are volumul dat tare, chiar daca inainte sa il opresc ii dau volumul incet. Banuiesc ca asta este de la PP. Stie cineva cum sa fac sa il setez sa nu mai porneasca cu volumul asa tare?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi ca in meniu ar trebui sa ai o sectiune numita sunet. Setezi o anumita valoare si salvezi. La pornire ar trebui sa porneasca cu volumul dat de tine.

| Katalin12 explică (pentru Intruder19):

In meniu are sectiunile: Autocautare, System(DK, BG), Luminozitate, Contrast. Dar categoria Sunet sau echivalenta ei nu este.