| razvan_3732 a întrebat:

Salut am windows 7, 64 bit si am o problema :cand selectez un wallpaper ramane pe desktop dar cand sting cpu si il reaprind nu mai este, apare doar negru.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Zap a răspuns:

Din cauza ca windowsul nu are licenta. SI chiar daca l-ai instala din now dupa o perioada de timp o sa reapara scrisul ala in dreapta jos gen: This copy of Windows is genuine. Este o solutie dar nu o stiu... Sper te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| razvan_3732 explică:

Dar de ce nu ma lasa sa dau funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine este la fel, dar nu este nici o problema ci doar ca windowsul a fost copiat de pe net, si lipseste validarea lui, incearca sa instalezi din nou un windows.