| hatze a întrebat:

Salut am windows vista ultimate si la proprietatile calculatorului spune ca windowsul aste valabil 30 zile! ce trebuie sa fac! o sa-mi dispara windowsul dupa 30 zile. urgent!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici 2 licente pentru windows-ul tau:
Seriales
BH2VG-38KMG-WTQWK-PT2MC-WBYW4
43VQX-HRD8Y-T7JCH-FBJYV-8RJJ3
Ramaneai fara windows big grin

| Ceapone66 a răspuns:

Nu o sa-ti dispara windows-ul dupa 30 de zile! Dupa 30 de zile unele aplicatii, caracteristici si proprietati nu vor mai functiona. O sa primesti notificari zilnic si o a devina enervant. Ai putea cauta pe Google: Vista Ultimate Remove Activation

| Mymymymmy a răspuns:

Eu nu stiu daca o sati dispara
cel mai bine e sa iti pui pe un sd ceai in pc si nu vrei sa le pierzi
asa e cal mai sigurwinking
eu asa as face si asa fac lde fiecare data cand imi schimb windowsulbig grin

| DjBl3ndar a răspuns:

Ca sa nu iti expire windowsul descarca de pe internet un activator. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| MissLaura a răspuns:

Iti dispare.Tre' sa ii cumperi licenta sau sa il piratezi, da' iti recomand prima optiune! Daca il piratezi nu e la fel de bun ca originalu' ca nu te lasa sa instalezi anumite programe sau se instaleaza un program care se cheama''Windows Genuine'' si e foarte deranjant.Eu te sfatuiesc sa mergi la un magazin de calculatoare ca sa ti-l instaleze ei si sa iti puna programele necesare! Bafta! Fundita?

| dydylush a răspuns:

Ia`ti vista activatorhappy.asa am patit si euhappy. daca vrei lasa`mi mesaj cu id`u tauhappy si Ti`l dau eu:*.

| Victor_8280 a răspuns:

Da o sa-ti dispara Vista care il ai este un trial.
Victor.