| Xname a întrebat:

Am word 2003 si cand il deschid se vede tot ecranul fondul acela alb pe care scrii daca intelegeti, cum fac sa se vada ca la word 2007 (cu formatul de pagina)... Sper ca ati intelesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Tii apsat CTRL si dai de scroll'ul de la mouse in jos(spre tine) happy. Bafta la scris, Costi!

2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu prea poti...trebuie sa downloadezi microsoft office word 2007...cauta pe google si vei gasi iti spun sigurwinking Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusc