| prolearning a întrebat:

Anul asta ma pregatesc sa intru la facultatea de drept din Bucuresti. Ma poate ajuta cineva cu informatii utile atat cu ce trebuie sa fac sa ajung acolo cat si cu ce trebuie facut daca ajung acolo?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acum intrebi cum se intra, e cam tarziu. Totusi: http://drept.unibuc.ro/Admitere-2018-s737-ro.htm

| prolearning explică (pentru anonim_4396):

Ma pregatesc de la inceputul anului, dar daca cineva are sfaturi utile sunt mai mult decat binevenite.